Střední škola

08.04.2010 21:53

www.super-penis.cz a můj penis poroste

 

 

 

Základku jsem opouštěl jen těžko, měl jsem tam plno dobrých kamarádů a věděl sem že si je sebou na střední vzít nemůžu. Jediný co jsem si sebou musel vzít byl můj blbej malej pinďour (to už sem byl ve stádiu totální nasranosti, což bylo asi daný i pubertou). Na střední se opakovala situace s neježděním na lyžáky a takový ty výmluvy abych se někde náhodou nemusel svléknout.

O prázdninách po prvním ročníku na střední sem měl jet na tábor, těšil jsem se a kupodivu jsem se ani nebál sprch :-). Nějakým způsobem jsem se dostal do stavu, kdy už jsem nechtěl být otrokem svého malého přívěsku a studu. Jenže to se mi dařilo do chvíle, než jsme se měli jít prvně sprchovat. Samozřejmě, že tam byly společné sprchy, takže náš celý oddíl nahnali do umýváren a hurá do naha. Po cestě do sprch mě začalo z nervozity pobolívat břicho a když jsem se pak svlékal, okamžitě jsem skočil do jedné ze sprch aby mě náhodou někdo neviděl. Tím sem na sebe ale upozornil a dal ostatním klukům bezvadnou příležitost chytit se mého nedostatku a začít se mi posmívat. Dál už nebudu popisovat co následovalo po zbytek dvoutýdenního pobytu, ale je vám určitě jasné, že jsem dostal mnoho přezdívek a posměškům jsem se, svým už tak dost velkým studem, jen těžko bránil.

Říkám si co by se asi změnilo, kdybych tenkrát do sprch nastoupil s naprostým klidem, a nestyděl se za to že ho mám menšího než ostatní. Myslím, že všechno.

 

 

Kapitolu uzavřu větou: Jít životem s hlavou vztyčenou.

Jestli chceš mít vztyčené i něco jiného, zkus www.super-penis.cz a tvůj penis poroste

 

DALŠÍ PŘÍBĚH