První sex

08.04.2010 21:50

www.super-penis.cz a můj penis poroste

 

 

Nebudu tuhle kapitolu nějak dlouze rozpitvávat, i když by to možná mnohé zajímalo nejvíc. Prostě shrnu, že se nakonec zadařilo. Po pár dalších neúspěšných pokusech, kdy jsem se na nějaké párty dostal s holkou do postele a opět následovalo to co jsem popsal v kapitole první holka, jsem narazil na dívku, která mi změnila život. Byla to nejdřív moje kamarádka, ale jak se říká, kluci nemají mezi holkami kamarádky, takže se to dost rychle začalo vyvíjet ve vztah.

Můj přetrvávající problém se sebe podceňováním jsem si nesel pořád s sebou a přenesl jsem ho i do tohoto vztahu. Měl jsem obrovskou radost, že jsem si našel holku, která mě milovala a já ji. Věřil jsem, že teď všechny moje problémy skončí a já budu žít naplno. Jenže opak byl pravdou. Prvních pár týdnů jsem měl velké problémy s osmělením a už jsem si opravdu říkal, že se z toho snad zblázním. Pokaždé, když na to mělo přijít probudily se moje komplexy a všechno bylo v háji. Byl jsem opravdu bezradný.

Jednoho večera jsem se vraceli z perfektní akce a ve výborný náladě pokračovali u nás doma. Když už jsme byli unavení, zalehli jsme do postele a vlítli na to. Asi to bylo tím uvolněním a totální pohodou která před tím panovala, protože mi v tu chvíli bylo všechno jedno a dokázal jsem to. Uf

 

 

Kapitolu uzavřu větou: I přes všechny strasti, dočkáš se slasti.

a kdo chce ještě víc slasti zkusí www.super-penis.cz a tvůj penis poroste

 

 

DALŠÍ