První holka

08.04.2010 21:52

www.super-penis.cz a můj penis poroste

 

V této kapitole bych chtěl popsat jak jsem dostal první holku. Jako každý kluk jsem chodil rád pařit. Chodili jsme s kamarádama na priváty, na diskotéky, do klubů, jezdili na chaty, fesťáky atd. Jednou o prázdninách jsme vyrazili na kamarádovu chatu kousek od Příbrami. Jelo nás 10, z toho 6 kluků a 4 holky, který přitáhl jeden z kámošů. V tom věku jsme samozřejmě myslely jen na sex a pořádný kalby, nic jiného nás nezajímalo.

Párty probíhala perfektně, hned na začátku jsem si vybral jednu moc hezkou holku, která po mě taky házela očkem. Alkohol udělal své a najednou mi seděla na klíně. Všichni už šli spát a my zůstali sami na pokoji. I přes alkoholové opojení se začala projevovat moje stydlivost. Ona byla zkušenější a tak se všeho ujala ona. Začala mě hladit a líbat a hned mi sáhla do rozkroku. V tu chvíli jsem zcepeněl a zažal jsem si v hlavě říkat: určitě se mi bude smát, určitě měla většího, teď uvidí jak ho mám malýho a všem to roztroubí atd. No prostě sem to timhle totálně zasekl a ani se mi nepostavil. Holka se ještě chvíli snažila, ale já už byl naprosto ponořený do děsivých myšlenek, takže z toho nic nebylo.

Nemusím vám asi ani popisovat co to pro mě v tu chvíli znamenalo, obrovský neúspěch jen kvůli tomu, že ho mám malýho. Byl jsem nasranej a upřímně vyděšený jak to bude pokračovat. Doma jsem pak přemýšlel, co když se mi to stane pokaždé, co když mě žádná nebude chtít atd. Tím jsem se začal dostávat do bludného kruhu.

 

Kapitolu uzavřu větou: Strach z neúspěchu je horší, než neúspěch samotný.

jestli se nebojíš zkus toto www.super-penis.cz a tvůj penis poroste

DALŠÍ