Ženská spokojenost?

Falandra | 16.01.2014

Pánové, chlapci, muži,
některé z vás možná potěším, jiným asi nepomůžu, ale co už.
Z vlastní zkušenosti (tím neříkám, že jsou takové všechny ženy, to rozhodně ne!) a z toho, o čem se bavíme s kamarádkami, můžu říct, že na velikosti opravdu záleží. Ale také bych ráda podotkla, že pokud má váš penis nad cca 15 cm, tak je to naprosto dostačující a mnohem důležitější je to, co provádíte za pohyby, v jaké poloze a jak dlouho to zvládnete. Na druhou stranu, penis nad určitou šířku (a délku vlastně taky) je velkou nepříjemností, se kterou se nedá dělat nic.
Aneb s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, s obří monstrkládou můžete ženě buď ublížit méně, nebo více, ale bolet ji to bude (minimálně než si zvykne a "rozchodí se") vždycky.
Hlavně se nestyďte se svou partnerkou o všem komunikovat. Nicméně zkuste se spíš zeptat, jestli se jí to s vámi líbí a nemáte popřípadě zkusit občas dělat něco jinak, nebo navíc... Otázky typu "Nezdá se ti můj penis moc malý?" a "Udělala ses?" nemá většina žen v oblibě.
A jak tu již bylo psáno, ženy nepotřebují a hlavně opravdu nemívají orgasmus při každém styku. Užíváme si mnohem víc samotný průběh.

Přidat nový příspěvek