OTÁZKY A ODPOVĚDI: ptejte se na co chcete

Budou vánoce

Martin | 13.12.2017

Jinak, sice tedy trochu dopředu ale nevadí.
Přeji Všem pěkné a klidné svátky, bez stresu a lítání kolem dárků na poslední chvíli , pohodičku, klídeček a zdravíčko.

Blbové

M | 12.12.2017

Jděte s těma půjčkama do prdele !!!

Nevidíte na jakém webu jste.

Re: Blbové

Ronon | 13.12.2017

Zaujmalo by ma ci to sem vklada nejaky bot alebo niekomu ....

Re: Re: Blbové

PetrBk | 13.12.2017

No taky koukám, co nám tady přibývá za offtopic :D Ani žádný administrátor co by to tu promazal, není.

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

Mrs.Emilia Fedorcakova | 11.12.2017

Hello, Apply and get qualify for a loan on low interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you.
Please Only serious inquiries.
For more details :Contact us
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Ciao, fai domanda e ottieni un prestito con un tasso di interesse basso dell'1% e un processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie.
Per favore, solo domande serie.
Per maggiori dettagli contattaci
Email: bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
I migliori saluti.
Sig.Emilia Fedorcakova

Hola, solicite y califique para un préstamo con una tasa de interés baja del 1% y un proceso fácil. Póngase en contacto conmigo para más información. Gracias.
Por favor Solo consultas serias.
Para mas detalles contáctenos
Correo electrónico: bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Atentamente.
Sra. Emilia Fedorcakova

Dobrý deň, aplikujte a získajte nárok na úver s nízkou úrokovou sadzbou 1% a jednoduchým procesom. Kontaktujte ma pre viac informácií. Ďakujem.
Prosím len vážne otázky.
Ďalšie podrobnosti: Kontaktujte nás
E-mail: bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
S Pozdravom.
Pani Emilia Fedorčáková

Vaše úvěrová pomoc je zde

Klanovsky Emil | 08.12.2017

Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete půjčku na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com

Opět se ukazuje, že pravdu mám já!

Kraťomír | 18.11.2017

Velikost přirození ovlivňuje mužskou hierarchii, a to i v profi sportu...

http://www.lui.cz/co-se-deje/item/11651-penisokracie-politika-penisu-v-praxi-velikost-prirozeni-ovlivnuje-muzskou-hierarchii-a-to-i-v-profi-sportu

Zajímavé potvrzení mé pravdy - další z mnoha... ;-)

nabídka půjčky

Heinz Munkel | 16.11.2017

Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete úvěr k vypořádání naléhavých dluhů a pobytu u jednoho věřitele? Potřebujete zaplatit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj úvěr od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úvěru, neváhejte nám zaslat žádost prostřednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

Rychlé a spolehlivé půjčky

Metin Selim | 15.11.2017

Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com

Rychlé a spolehlivé půjčky

Metin Selim | 14.11.2017

Ahoj,

Jaké jsou vaše finanční potřeby?
Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává?
Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci.
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com

Prosba

Martin | 24.08.2017

Měl bych jednu prosbu Docte. Manželce před 2 měsíci začala brnět půlka těla, necitlivost na teplo chlad, dotyk na kůži jiný než na druhé půlce těla, mravenčení v ruce, ruka jí nechtěla poslouchat když jí dala příkaz . Byli jsme z toho hrozně špatní, mysleli jsme že je to RS, bohužel vyšetření o prázdninách trvá déle, má už po magnetické rezonanci a byla u doktora pro výsledky, nález je zánět o velikosti asi 1,5x 1cm u míchy 4 obratle, doktor manželce říkal že je dobře že se to našlo ale operovat se to nebude, a "ujistil" manželku že to není nádor. V úterý s ní jedu na lumbálku a snad už se bude po 2 měsících něco řešit, osobně jsem dost naštvanej, když vidím jak je na tom psychicky a vše se tak vleče. Moje otázka zní, ta lumbálka je na to aby věděli jaké nasadit léky nebo kvůli něčemu jinému ?, prosím o odpověď narovinu, a jestli tento zánět u míchy mohla vyvolat 7 nemoc tzv.ruka-noha-ústa kterou jsme prodělali všichni, a když jsem viděl v krku, jaké svinstvo to nadělá za paseku + teploty ,pupínky po těle a slézání nehtu , tak mě napadlo jestli tento zánět to nemohlo rozjet, měli jsme ji asi před třemi měsíci .

Díky za odpověď a potřebuji na rovinu vědět , co může mou ženu čekat. Napíšu ještě potom výsledek po lumbálce, dík a ahoj.

Re: Prosba

Doctus | 25.08.2017

Zdravím! :) Nechodil jsem na tyto stránky pravidelně, ale naštěstí jsem zavítal ještě "včas". Osobně bych očekával, že lumbální punkci udělají hned. Zánět je u míchy 4. obratle... takže se jedná o zánět obratlového těla? Jinými slovy "svítila" na MRI mícha, nebo jen obratel.

Lumbální punkce slouží k vyloučení zánětlivých onemocnění, rozstroušené mozkomíšní sklerózy a dalších. Zánět míchy (myelitis) může být vyvolán jakoukoliv infekcí, takže i hand-foot-mouth disease. Nutno podotknout, že úprava na 100% před vznikem potíží je raritní... :(

Navíc musí být manželka ve sledování, neboťje zde riziko konverze do klasické RS (viz přiložený článek)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22410443

Re: Re: Prosba

Martin | 25.08.2017

Ahoj,,4 obratel od vrchu, musím se podívat na tu CT zprávu , co je tam přesně za Latinu. Takže je ještě RS mozkomíšní sklerozy, doprdele, , proto on ještě mluvil o RS, já myslel že se to ukáže jen v mozku na CT, doufám že je to jen zánět, jsme hodně sportovně aktivní, semlelo by ji to psychicky , jinak dík a ahoj, ještě napíšu.

Re: Re: Re: Prosba

Doctus | 25.08.2017

RS je zkratka pro roztroušenou (mozkomíšní) sklerózu, mozkomíšní se dodává, aby bylo jasné, že nepostihuje jen mozek. Na CT se RS nezobrazí, k tomu slouží kontrastní MRI s využitím gadolinia. CT se hodí na kostěné struktury (neboť používá rentgenové záření).

Re: Re: Re: Prosba

Ronon | 29.08.2017

Martine myslim na Vas a drzim palce nech vsetko dobre dopadne.

Re: Re: Re: Prosba

Doctus | 03.09.2017

Snad se něco nepřihodilo... Žádné další zprávy...

Re: Re: Re: Re: Prosba

PetrBk | 03.09.2017

Taky by mě zajímalo co a jak...

Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Martin | 04.09.2017

Ahoj kluci, díky za podporu, řeším teď spoustu starostí a problémů, jak se říká na posraného záchod spadne.

Přijeli jsme před 14 dny z dovolené, doma jsem našel moji mamku, rozlámaná celá - že spadla z půdy ze schodů , nikoho nevolala, ani sanitku , byla tam den z natlučeným zadkem doma na posteli, dvě hodiny jsem se sní hádal že pojedeme do nemocnice na rentgen , nechtěla, zavolal jsem jí sanitku- nález zlomený obratel, má 10 dní po operaci ,
měla jít už domů, dostala se tam bakterie(podle doktora) takže na práškách a zůstává tam, osobně si myslím že infekce při operaci ,,, do toho se musíme starat o strejdu kterého má mamka v celodenní péči, jídlo , prášky dohled.
Matku od manželky jsme odvezli do nemocnice před dovolenou, pobude si tam tak přes měsíc, takže další starost navíc.

S manželkou jsem šel v to úterý na tu lumbálku, byl jsem pořád v pohodě a věřil že to bude jen zánět, už plakáty na stěně s RS, ve mě začali vzbuzovat špatný pocit, ukazovali přesný bod kde má manželka nález, bohužel po 3 hodinách doktor oznámil manželce že to zánět není, na konečné výsledky si opět 14 dní počkáme. Smiřujeme se z tím že to bude RS, vše tomu nasvědčuje, magnetická rezonance , pak lumbálka, příznaky všechny jako u RS, celí život řešíme od mládí problémy za druhé, starosti, život plný stresu kvůli rodičům které si bohužel nevybereš, pak to takto vypadá, stres se vždy někde projeví, obserou to ti co se starají.

Manželka si teď hodně vytrpěla po lumbálce, přišla velká bolest hlavy, která trvala do soboty , přesto že dodržovala celodenní ležení, pití, káva+ černý čaj po vyšetření - jak je doporučené, někdo má bolest jeden den , u někoho se to projeví asi více, snad to napíchli dobře. Měl jsem starání o rodinu, učím se pořádně vařit, holčička mě pochválila za jídlo, ///proto jsem nepsal, jsem z toho sám špatný, musím se držet a starat se o vše a o všechny, přetvařovat se jak je vše dobré, povzbuzovat manželku, musím upřímně říct že už mě nebaví život, nevím proč nám pořád život hází klacky pod nohy.

Jenom Docte, až budeš jednou doktor v nemocnici, tak všťipuj sestrám do hlavy, že když leží pacienti 3 hodiny za plachtou z psychikou na dranc, že není dobré se bavit jak tamta umřela ve 30 na raka, jmenovat hafo mladých holek co umřeli a že když chytneš RS v pozdějším věku tak je to horší, opravdu to nepotřebují pacienti slyšet, nechápu že je to baví se o tom bavit, když v tom prostředí celí den jsou, chtěl jsem potom na ně vlítnout když mě to manželka říkala v autě, ale mám jiné starosti.

Díky za podporu, ahoj.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Ronon | 05.09.2017

Jo martine vidim ze sa ti to zosralo pekne na hlavu, to tak byva mi chudaci co sa starame nakoniec najviac trpime a svine co kradnu maju aj tu starostlivost inu....

Kazdopadne stojime pri tebe Drz sa nevzdavaj to, Zmaknete to, a slepice sestricky si nevsimaj, mam s nimi tiez svoje skusenosti. Ale obcas sa najde aj nejaka zlata co je asertivna a fakt psychycky pomoze....

Nechapem jak je mozne ze pri kazdej operacii stareho cloveka sa vzdy nieco zapali a potom to ide skopca, neni to prvy krat. Co toto pocujem potom si ho zacnu pinkat stopat zapal pluc ani nechcem nic hovorit.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Doctus | 05.09.2017

A byla teda na CT, nebo na MRI? CT roztroušenou sklerózu neodhalí, MRI pouze při použití kontrastního zobrazení. Kdyby měli pádné podezření na RS, tak nasadí ihned pulzní terapii kortikoidů, po nichž by měl stav směřovat k plné úpravě (samozřejmě jen do dalšího zhoršení; pokud by se samozřejmě nejednalo o prognosticky nejhorší progredientní typ RS, kdy se příznaky zhoršují a nedochází k jejich vymizením = remisím).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Martin | 06.09.2017

Byla na MRI, v prvním odkazu jsem to psal v druhém to spletl z CT.

Doktor samozřejmě manželce po lumbálce pouze řekl že to zánět není, a výsledek bude po 14 dnech, nic víc, já u toho nebyl, protože tě vypakují a máš přijít až ke konci.

Ta změna na chlad teplo zimu je pořád, mírná necitlivost taky, únava teď po lumbálce větší - už chodí do práce. Jestli je to přímo ataka nevím ale trvá to už dlouho, vše se moc vleče, ta nejistota je nejhorší.

Někde jsem četl že podle zákona musí po zjištění do měsíce nasadit léčbu, takže sám nevím, nejsem lékař, a on sám asi taky neřekne závěr dokud nebude 100% přesvěčen, sám asi víš jak je ta neurochirurgie složitá, dočetl jsem se že každý kdo má RS ji má jinak složitou.

Je pravda docte, že když jí chytneš po 40, tak je to horší ??? Co obnáší ta nejhorší verze progredientní RS ??? na té míše je ten nález horší než v mozku ???? Prosím vše na rovinu bez obalu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Ronon | 06.09.2017

Jo Martine,
podla zakona ta nemozu ani vykopnut z ordinacie, dokonca ked si to pacient zela by si podla zakona mohol byt aj pri serioznej operacii, a dobre vieme ako to funguje.
Vyjebu ta od hocikade nech su neni svetkovia ked nieco poseru.
Mna tak vykopol jeden stary chuj od porodu ze je daka karantena ci co. A potom som zistil ze karantenu si nemoze svojvolne nemocnica vyhlasit a vyjebavat ludi prec. Ale zakon je len zdrap papiera, plati len pre niekoho pre ineho zas neplati nic.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Doctus | 06.09.2017

Tak osobně bych zkusil pulz solu-medrolu, kdyby se ulevilo a náprava se dostavila, pomohlo by to k upřesnění diagnózy.

Závažnost průběhu nezávisí ani tak na věku, jako na charakteru nemoci u daného pacienta. Nejčastější typ RS je tzv. relaps-remitentní forma, kdy se střídají relapsy (vzplanutí nemoci) a období klinického klidu (remise). Progredientní forma ve skutečnosti postrádá období klinického klidu a stav se pouze zhoršuje...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Pindík | 10.09.2017

Martine já jenom napíšu že držím palce a přeju hodně sil a trpělivosti. Víc udělat nemůžu... nikdo z nás. Se zdravím jsou hrozný starosti.. já to dobře znám z rodiny. Nenávidím nemocnice.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Martin | 15.09.2017

Máme výsledky za sebou,chodíme na kapačky, RS je potvrzená, život je opravdu kurva.

Může někdo něco přede mnou mluvit o bohu, tak mu rovnou plesknu.

Celí život žije moje láska zdravě, nekouříme, nepijeme, rekreačně sportujeme, drží se pořád na 53-55 kilo, a vidíte, dostane nemoc kterou má na 10 milionů obyvatel jen 15 tisíc lidí, rakovinou onemocní každý 3-4 člověk. Dokonce je i věřící i když do kostela nechodí, já jí v tom nebránil, ale teď o bohu nechci ani slyšet.

A ještě se člověk dočítá takové věci.
Primární progresivní roztroušená skleróza u pacientů, kteří onemocněli až mezi 40. a 50. rokem života, dochází k pozvolnému narůstání postižení. Toto stádium sklerózy je těžko ovlivnitelné léky, protože má spoustu zvláštností, s kterými si lékaři zatím nevědí rady. ¨//Opravdu už mě život sere.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Doctus | 15.09.2017

To je mi moc líto, ale bojovat musíte dál...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Martin | 15.09.2017

JO musíme, hlavně žena, díky.

Jinak Docte, něco si kolem toho čtu a zjišťuji jaké vitamíny a minerály brát, ten nejdůležitější D v kapkách, jak ho brát aby se tělo nepředávkovalo, jednou za dva dny ?? - 3 , musí upravit stravu více na omega 3 a více ryb ale musím pořešit jak rozumně brát doplňky,aby toho nebylo zase moc, jak se říká, všeho moc škodí.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Doctus | 16.09.2017

Na vitamín D docela pozor, je to lipofilní (v tucích rozpustný) vitamín, takže se v těle kumuluje. Dal bych to 1 kapku denně.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Martin | 17.09.2017

Proto nějak potřebuji nastudovat kolik čeho s mírou, Céčkem se člověk nepředávkuje, ale ten D jsem se dočetl že může mít vliv na ledviny, každopádně u rovníku RS není a směrem k severu rapidně přibývá, takže vitamín D má určitě velký význam jak zjistili doktoři.

Je to paradox , na jednu stranu ti moc slunce škodí kvůli melanomu , a na druhou ho potřebuješ jak sůl, no ostatně jsme ozonovou vrstvu narušili .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Doctus | 17.09.2017

Nemyslím si, že u rovníku není RS, jen není diagnostikovaná. Zdravotnictví v těch končinách je na úrovni doby kamenné, něco jako detekce oligoklonálních pásů tam musí být považována za zaklínadlo.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Ronon | 20.09.2017

To ma mrzi Martine, a mas pravdu Boh neni keby je by svet nevyzeral jak vyzera. Nabozenstva boli vymyslene len na kontrolu a ovladanie ludi. Popripade sa Bohom vzdy pripisovali veci ktore ludia nechapali, rozne prirodne zakony tie uz pozname tak posledna zahadna vec je pre nas co je na konci, lebo sa este nikto nevratil to povedat.

Docte, ja som cital rozne clanky a pocul som daky rozhovor aj zevraj na potlacanie RS funguje marihuana so spravnym pomerom THC a CBD, co je na tom pravdy mas nejake info o tejto rastline ako lieku ? Viem ze je to dost potlacana tema.


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Doctus | 20.09.2017

S tou marihuanou jsem to slyšel, ale nějak jsem po tom nepátral. :(

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

Martin | 21.09.2017

Bere se to té fázi, kdy léky už nezabírají, tam už prostě člověk hledá tu alternativní cestu, aby tu invaliditu co nejdále oddálil.

Myslím že u této nemoci hraje velkou roli psychika, prostě se nestresovat a zvolnit v životě, jak napsala jedna žena - dávat na sebe pozor jako když jste těhotná, hlavně viry a infekce, které můžou vyvolávat další ataky, lehké cvičení,jóga a strava, to je tak nejvíc co člověk může udělat.

Nejhorší je to srovnání se stou nemocí pro oba, je to šok kde se oba vnitřně ptáme proč zrovna my, pro ženu samozřejmě více, ale pro chlapa co miluje, je to také špatné na vyrovnání se ztím.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: R.e: Re: Prosba

M | 21.09.2017

stím,boha jeho

WTF

Ronon | 15.08.2017

Neviete co je s tou strankou okaydick ci ako to bolo ? dako to prestalo chodit :) Co nam odcenzurovali manual aby nam nemohol k.k.t narast ?

Re: WTF

Martin | 15.08.2017

Nejsem na svém pc, tak ti neporadím.

Třeba to Eu zakázala, aby to nepohoršovalo menšiny, jak zakazují prsaté holky v plavkách, v reklamách v Ňemecku - někde.

Re: Re: WTF

Ronon | 15.08.2017

Mna pohorsuju, zeny tlste jak mangalica v ciernom vreci a to nikto nechce zakazat.

Dovolená

Martin | 13.08.2017

Tak Petře, kde jsi byl na dovolené? Já na Vysočině a rovnou na Šumavu.

Re: Dovolená

PetrBk | 13.08.2017

Nikde jsem nebyl a zatím nic takovýho neplánuju.

Re: Re: Dovolená

Martin | 14.08.2017

Ty tam v tom Praglu zakořeníš prde, zvedni zadek a zajeť na *Šumavu, je tu krásně , nemáš to daleko.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek